“Love of my life,

You are my Dreamland

My souls home

Harbor in which my heart rests

~

You call me in dreams

You soothe me when I suffer

You cheer me up when I loose hope

You play me a love song when I cry

~

Your tides cool down my mind

Your sands warm up my heart

Your dream colors nurture my soul

Your animals heal and entertain my spirit

~

You guide me deeper, wider, higher

Smelling like home, so sweet

And so I enter You

to merge with All there is…

~

With You

I AM LOVE.”

 

– Jana Mitzoda

Audiobook coming soon

Audiobook coming soon

waves of love from clients

Latest Reviews

Tak jsem to s úžasem a radostí přečetl skoro celé najednou. Moc děkuji za připomenutí mého prvního setkání s vnitřním lvem stejným procesem jako ty se svým vlkem. Napřed sen o splynutí se lvem a pak probuzení a současné bytí člověkem i lvem. Kniha mne inspirovala k hlubší práci se sny a se silovými zvířaty. Zajímají mne sny a práce s nimi, pouštění emocí (letting go), jóga velkého symbolu. Poslední kniha, kterou jsem dočetl až do konce je ta Tvoje. Předtím Transformace mysli od Dalajlamy. Většinu knih skončím někde ve 2/3. Po přečtení tvé knihy se ve mně něco posunulo.

Hluboká vděčnost.

5/5

Jen co jsem si Okem velryby stáhla, spatřila nádhernou modř úvodního obrázku a začetla se do prvních řádků, byla jsem tak vtažena, že bych nejraději všeho zanechala, uvařila si horký šálek čaje a hodiny četla… Okem velryby naprosto rezonuje s mým nynějším rozpoložením a s mými otázkami, kdo jsem. Dotkla se mne hluboce a doteď cítím její laskavé pohlazení, inspiraci, motivaci. Líbí se mi moc, jak jsi propojila sdílení tvého životního příběhu a jak jsi byla autentická, až na dřeň – se sny a inspiracemi, co my, jako čtenáři, můžeme v každodenním životě udělat. Velmi jemně, nenásilně, motivačně. Sama jsem si vypsala několik krásných mot…

Jako čtenář jsem měla pocit, že se probouzím a uzdravuji s tebou. Jdu za svým srdcem a na závěr s tebou dokáži plout na loďce lásky. Napsala jsi nádherný příběh a já ti za něj moc děkuji. Velmi se těším i na meditace. Mám z knihy takovou radost, jako bych ji napsala já či co. Je to tak motivující! Že se sny plní, že mám okolo sebe lidi podobného ražení.

Cítím vděk… Víš, stále někde hluboko uvnitř cítím jakousi vnitřní radost, hravost, uspokojení, motivace. Jako malé dítě těšící se na Ježíška. A ptám se v duchu, odkud ten hřejivý pocit pramení? A pak si vzpomenu, jéé, to ta tvoje Velryba! 🙂

Žije ve mně. Se mnou. Uklidňuje. Velryba jakoby dokázala vše pokrýt jakousi příkrývkou lásky. Janičko, tvoř a piš dále, těším se na všechny tvé další “děti” tvého tvůrčího flow!

Inspiruješ mne nadále v psaní mé knížky. Nevzdat se, vytrvat, nepochybovat moc. Užít si tvorbu. Hrát si. Děkuji moc za vše a přeju kupu nádherných kouzelných plaveb!

5/5

Thank you, Jana,

for this vibrant account of how you are using the gifts of Active Dreaming and gifting them to others to enhance creativity and bring joy and juice in everyday life. You rightly feature the role that these techniques can play in helping us to find out and follow our bigger life stories, and tell them so well that they want to take root in the world. You are a marvelous teacher and it is grand to see you bringing Active Dreaming into your practice.

Those you mentor will be grateful and happy!

5/5

Jana has opened up new ways to look into my dreams for me. She has helped me reveal messages and insights in a very sensitive and empathic way. She has a widespread view on details that I often miss to notice. Her intuitive access to the information that dreams contain helped me to unfold the deeper meanings of my dreams. It has been eye-opening for me and has given me new perspectives to view the information that dreams provide. Thank you Jana!

5/5

explore

Dream Offerings

Your Energy - the hardest currency you'll ever have.

Create a ripple...

Social Awakening

 Lets explore the Sea of Your dreams!

mitzoda@gmail.com